Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Product Type | School Timer Bell |
| Material | Metal |
| Tune Type | Musical |
| Color | Black |
| Display Type | LED |
| Voltage | 220V AC |
| Automation Grade | Automatic |
| Frequency | 50Hz |
| Brand | Orbit |
| Mounting Type | Wall Mounting Timer |
| Brad | Orbit |
| Power Source | Electric |
| Bell Shape | Round |
| Display Shape | Rectangle |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Product Type | Gang Bell for School |
| Material | Mild Steel |
| Tune Type | Ding Dong |
| Color | Black |
| For Use In | School |
| Brand | EDISON |
| Phase | Single |
| Voltage | 230V AC |
| Frequency | 50 Hz |
| Shape | Circle |
| Bell Size | 12 Inch & 9 Inch |